Coaching

Umów sesję: https://calendly.com/soulbyaurora/sesja

jeśli calendly się nie otwiera, to proszę wkleić odnośnik do przeglądarki
płatność w sklepie https://soulbyaurora.com/product/sesja-cochingowa/

Czy masz czasami wrażenie, że jest w tobie jakaś „niewyśpiewana piosenka”?

Innymi słowy – jakiś rodzaj powołania wewnętrznego, potencjału, ukrytego talentu lub mocy, która jest absolutnie unikalna i specyficzna dla Ciebie?

Czujesz, że jesteś kimś więcej niż pokazujesz do tej pory i z całego serca chcesz się tym podzielić ze światem?

Jednak doświadczasz dezorientującej i frustrującej przepaści między bogatymi możliwościami, jakie wyczuwasz dla siebie i dla swojego życia, a tym, co do tej pory wydarzyło się w twojej zewnętrznej rzeczywistości.

Wiesz, że stać Cię na dużo więcej, ale zwątpienie i niepewność siebie powstrzymują Cię przed pełnym wykorzystaniem swojego potencjału.

Czujesz się odłączona/y od swojego prawdziwego Ja, ukrywając się w cieniu starych przekonań, wzorców i relacji.

Możesz nawet mieć bardzo dużo osiągnięć, ale gdzieś wewnętrznie czujesz, że to nie jest to, że wciąż grasz według reguł gry wyznaczonych przez kogoś innego i nie wiesz, jak złapać kontakt ze swoją prawdziwą istotą, pokazać siebie, ofiarować swoje dary światu i przyjąć miłość, akceptację i nawet gratyfikację dokładnie za to, kim jesteś.

Czy to ten moment? Jesteś gotowa/y, aby na nowo odkryć prawdziwą/ego siebie?

W coachingu 1 na 1 stosuję podejście holistyczne. Człowiek jest systemem złożonym z czterech warstw: mentalnej, emocjonalnej, duchowej i fizycznej. Kiedy pragniemy autentycznej zmiany we własnym życiu to również musimy pracować na tych czterech poziomach.

Jakie masz wzorce, co się powtarza w Twoim życiu?

Jakie masz główne przekonania o sobie, o świecie?

To, co się u Ciebie teraz wydarza, jest spowodowane powtarzającymi się schematami, które mają cztery warstwy:

  • Mentalna – wspomnienie sytuacji i przekonania, myśli i opinie z tym związane
  • Emocjonalna – uczucia związane z sytuacją, osobami związanymi ze wspomnieniem i uczucia do siebie
  • Duchowa – poczucie jaki sens ma ta sytuacja; schemat rodowy, karmiczny, lekcja którą odrabiamy
  • Cielesna – wszystkie te dane zapisane w komórkach naszego ciała oraz układzie nerwowym

Kiedy zajmiemy się tymi schematami, to możemy je zmienić zgodnie z następującą kolejnością:

Świadomość  –  Obserwacja –  Zrozumienie – Współczucie  – Spowolnienie  – Rozluźnienie  –

Ustalenie nowej tożsamości  –  Podejmowanie decyzji z miejsca mocy

Zauważ, że zmiana zaczyna się w teraźniejszości od zwiększania świadomości. Do tego potrzeba WYCISZENIA.

Później przechodzimy do przeszłości, gdy zaczynamy rozumieć, co się z nami dzieje i dajemy sobie współczucie i rozluźniamy ograniczające nas schematy i to owocuje POKONANIEM BLOKAD.

Następnie możemy przejść do przyszłości, poczuć swoją prawdziwą istotę, odpowiedzialność i moc, dzięki czemu jest możliwe KREOWANIE ŻYCIA MARZEŃ.

Wyciszenie

✴️przeznaczenie czasu tylko dla siebie
✴️priorytetyzacja siebie, postawienie własnego szczęscia na pierwszym miejscu
✴️słuchanie wewnętrznego głosu, uczuć i przekazów ciała

Pokonanie blokad

✴️przepracowanie starych schematów i negatywnych przekonań
✴️uzdrowienie wewnętrznego dziecka i ugruntowanie wewnętrznego dorosłego
✴️odblokowanie energii złości i energii seksualnej

Kreowanie życia marzeń

✴️uznanie własnej odpowiedzialności i mocy we własnym życiu
✴️stworzenie nowego obrazu siebie - prawdziwej
✴️wizualizacja i manifestacja życia na własnych warunkach

Bardzo ważna jest dla mnie autentyczna pewność siebie.

To pewność siebie na czterech poziomach – mentalnym czyli pewność swoich myśli i przekonań, świadome podejmowanie wyborów i określanie kim jestem, emocjonalnym czyli pewność własnych uczuć i kierowanie się GPSem serca, duchowym czyli pewność własnej ścieżki i sensu życia oraz fizycznym – pewność odczuć w ciele, własnych granic i energii życiowej.
To również zestaw praw, które dajemy sami sobie:
Prawo do życia, istnienia.
Prawo do czucia.
Prawo do władzy i wpływu.
Prawo do kochania.
Prawo do mówienia własnej prawdy.
Prawo do realizowania swojej wizji.
Prawo do autentycznego bycia sobą.
Te prawa możemy zrealizować, gdy pozwolimy sobie na przepracowanie historii z przeszłości i rozpoczniemy życie z nowej perspektywy.

Dodatkowy zestaw przekonań, które blokują naszą pewność siebie i które jak najbardziej mogą zostać zmienione na wszystkich czterech poziomach to:

Przekonania o pewności siebie – cały szereg przekonań o sobie, jaką ja jestem osobą, z naciskiem na wady, niedoskonałości, przeszłe porażki
Przekonania o sukcesie – lęk przed sukcesem, przekonania które sabotują pełen sukces w życiu np. będę wtedy samolubną osobą, ktoś będzie zazdrosny, wszyscy mnie zostawią, bo interesują się mną tylko gdy mam problemy, muszę być skromna
Przekonania o mocy/władzy – negatywne doświadczenia z osobami, instytucjami mającymi nad nami władzę powodują utrudnienia w przyjęciu własnej prawdziwej wewnętrznej mocy i władzy (czyli autentycznemu wpływowi) w różnych dziedzinach życia, najczęściej wtedy wykształca się świadomość ofiary i nie widzimy swojego prawdziwego wpływu
Przekonania o byciu najlepszym, wygrywaniu – częste przekonania to poczucie, że jeśli będę mieć więcej sukcesów, lepszych pomysłów, to otoczenie zacznie dużo więcej ode mnie wymagać i to powoduje ogromną presję, że nawet jeśli raz mi się coś uda, to nie powtórzę tego sukcesu
Przekonania o byciu autorytetem – kiedy mamy wysoką pewność siebie i osiągamy duży sukces, to zaczynamy być w centrum uwagi, zaczynamy być bardziej rozpoznawalni, wiele osób podświadomie kojarzy wzmożoną uwagę otoczenia z zagrożeniem i tak naprawdę boi się pokazywać swoje prawdziwe talenty i umiejętności, boi się „być na świeczniku”, być widocznym

Aby osiągnąć takie efekty, w swojej pracy skutecznie łączę 2 podejścia -

metodę Soul coaching oraz metodę EFT.

Metoda soul coaching zapewnia wewnętrzne prowadzenie i klarowność, a metoda EFT przekształca nasze schematy na poziomie układu nerwowego, dlatego efekty są trwałe.

Czym jest metoda soul coaching:

Metoda ta została wprowadzona przez Denise Linn, międzynarodową uzdrowicielkę, autorkę i nauczycielkę. Opiera się na założeniu, że jesteś istotą kompletną, która wszystkie odpowiedzi ma w sobie. Soul coach asystuje klientowi w podróży do wnętrza i pomaga w kontakcie z intuicją, podświadomością, duszą. Dzięki różnym technikom, takim jak relaksacja, wizualizacja, praca z kartami, z obrazami, symbolami, docierasz do własnej prawdy. Programy i sesje Soul Coaching® delikatnie prowadzą do znalezienia równowagi w życiu. Pomagają ci usunąć wewnętrzne śmieci, aby twoje wewnętrzne życie duchowe było w harmonii z twoim życiem zewnętrznym i światem wokół ciebie. Jest to system, który pomaga pozbyć się mentalnego, emocjonalnego, duchowego i fizycznego bałaganu, abyś mógł usłyszeć komunikaty z wewnątrz. Pomaga również w odkryciu celu i sensu, dzięki czemu możesz zaprojektować życie, które będzie wspierać Twoją życiową misję.

Klarowność: jasne zrozumienie celu życia, pomagające stawić czoła wyzwaniom i podejmować decyzje zgodne z autentycznym „ja”
Transformacja: zagłębiając się w wewnętrzną mądrość, klienci doświadczają głębokiego uzdrowienia i transformacji, lecząc rany emocjonalne i pogłębiając rozwój osobisty
Połączenie z intuicją: metoda wzmacnia połączenie z intuicją, umożliwiając podejmowanie decyzji, które rezonują z najgłębszymi autentycznymi wartościami i pragnieniami

Czym jest metoda EFT:

Techniki Emocjonalnej Wolności (EFT), często określane jako „opukiwanie”, to potężna i innowacyjna metoda terapeutyczna zaprojektowana w celu łagodzenia stresu emocjonalnego i dyskomfortu fizycznego. Jest połączeniem starożytnej chińskiej akupresury i współczesnej psychologii.

EFT polega na delikatnym opukiwaniu określonych punktów meridianowych na ciele, skupiając się na danym problemie emocjonalnym. Ta sekwencja opukiwania pomaga Ci zrównoważyć system energetyczny organizmu, uwalniając blokady i zmniejszając intensywność negatywnych emocji. Łącząc zasady połączenia umysłu z ciałem i przepływu energii, EFT ma na celu przeprogramowanie reakcji Twojego mózgu i systemu nerwowego na stresory, wywierając głęboki wpływ na dobrostan emocjonalny.

Szybka ulga: EFT zapewnia szybką pomoc w cierpieniu emocjonalnym, ponieważ skutecznie celuje w pierwotne przyczyny negatywnych emocji
Usamodzielnienie: EFT wyposaża klientów w proste i skuteczne narzędzia redukcji stresu, które mogą używać samodzielnie poza sesjami terapeutycznymi
Wszechstronność: EFT rozwiązuje spektrum problemów, w tym lęki, traumy, fobie i ograniczające przekonania, oferując kompleksowe rozwiązanie terapeutyczne