Coaching

Moja przygoda z Duszą zaczęła się już we wczesnym dzieciństwie. Urodziłam się ze wspomnieniami swojego życia przed przyjściem na Ziemię. Pamiętałam, jak to jest być Duszą. Jednak bardzo szybko nauczyłam się zaprzeczać własnej prawdzie i dopasowywać się do zastanej rzeczywistości, aby jak najlepiej udawać „normalną”.

Po wielu latach życia, które z zewnątrz mogło wyglądać na udane, czułam się pusta w środku i wypalona. Próbowałam wielu metod rozwoju osobistego i tak naprawdę każda z nich jest dobra i godna polecenia, jednak wciąż czegoś mi brakowało.

Potrzebowałam odzyskać naturalny kontakt z duszą. Oczywiście, zawsze można się skontaktować z własną Duszą w sposób bardzo intuicyjny, ale po latach ignorowania podszeptów duszy, było to dla mnie trudne, głównie dlatego, że bardzo wątpiłam w siebie.

Dla mnie rozwiązaniem okazał się Soul coaching oraz metoda Czytania Duszy, które oferują konkretne struktury i praktyki pozwalające na nowo nauczyć się i doświadczyć głębokiego połączenia ze swoją Duszą. Wierzę, że ma to ogromną wartość dla każdego, kto czuje pragnienie kontaktu ze swoją Duszą.

Będę zaszczycona, jeśli pozwolisz mi wybrać się razem z Tobą w niezwykłą podróż do Twojego wnętrza. Jeśli serce podpowiada Ci, że teraz jest na to właściwy moment, to zapraszam do współpracy.

Poza tym jestem matematyczką, ex-pracowniczką korporacji, ześwirowaną miłośniczką kotów, lubię pisać (wiersze, piosenki) i hobbistycznie zajmuję się fotografią i grafiką komputerową.

Wyciszenie

✴️przeznaczenie czasu tylko dla siebie
✴️priorytetyzacja siebie, postawienie własnego szczęscia na pierwszym miejscu
✴️słuchanie wewnętrznego głosu, uczuć i przekazów ciała

Pokonanie blokad

✴️przepracowanie starych schematów i negatywnych przekonań
✴️uzdrowienie wewnętrznego dziecka i ugruntowanie wewnętrznego dorosłego
✴️odblokowanie energii złości i energii seksualnej

Kreowanie życia marzeń

✴️uznanie własnej odpowiedzialności i mocy we własnym życiu
✴️stworzenie nowego obrazu siebie - prawdziwej
✴️wizualizacja i manifestacja życia na własnych warunkach