Aurora Anna Kincel

Karty Harmonia Dwóch Energii

Marzenia i rzeczywistość

Marzenia to piękna część życia. To wizje, fantazje, świat wyobraźni, kreatywności i inspiracji. Jednak to wszystko o czym marzymy, o czym śnimy potrzebuje urzeczywistnienia. Nie każde marzenie się spełni, ale dzięki przebywaniu w naszym intymnym świecie fantazji, otrzymujemy mnóstwo pomysłów i dowiadujemy się, czego tak naprawdę szczerze pragniemy.

Z drugiej strony nasza rzeczywistość, to prawdziwy świat w którym żyjemy. To świat rzeczy, zdarzeń, ludzi, relacji i tu też możemy doświadczać tego, co wcześniej było tylko wytworem naszej fantazji. Rzeczywistość bez zrealizowanych marzeń i natchnionych pomysłów pozostanie szara i płaska.

Marzenia i rzeczywistość dopełniają się nawzajem, gdy mamy odwagę marzyć, zagłębić się w swój wewnętrzny świat, i podejmujemy działanie, aby nasza wizja zamanifestowała się w realu. Aby jednak do tego doszło, potrzeba czasu na marzenie i czasu na realizację swoich projektów. Pamiętaj, że Twoja wewnętrzna mądrość zawsze Cię wspiera. To od niej pochodzą Twe piękne marzenia oraz determinacja do ich realizacji.

  • ◉ Odpowiedz sobie szczerze na pytanie, czy wciąż wierzysz, że warto marzyć i że marzenia mogą się spełnić?
  • ◉ Czy jesteś osobą, która jest mocno osadzona w rzeczywistości czy też żyje marzeniami? Co dominuje w Twoim życiu, a co potrzebuje wsparcia?
  • ◉ Zastanów się, czy dzisiaj potrzebujesz więcej marzyć czy więcej działać, aby realizować swoje marzenia?