21 dni z Intuicją

Usłysz swój wewnętrzny głos.

Naucz się, jak słuchać siebie. Naucz się tego konkretnie. To nie jest jakieś bujanie w obłokach. To już zostało wymyślone – jak kierować własnym umysłem, ciałem i emocjami, aby odbierać głos intuicji. Na to jest sposób, trzeba się tylko tego nauczyć i praktykować.

Czas trwania kursu: 21 listopada - 11 grudnia 2022

Dlatego proponuję Ci kurs-wyzwanie: 21 dni z codziennymi prowadzonymi sesjami, abyś mogła się nauczyć jak kontaktować się ze swoim wnętrzem, jak pracować z intuicją i inspiracją. Przez codzienne sesje uczysz się, praktykujesz i jednocześnie utrwalasz nowe umiejętności.

Jesteś osobą nastawioną na rozwój. Chcesz słuchać wewnętrznego głosu. Ale gdy masz jakiś palący problem i wtedy sięgasz do intuicji, to nagle wpadasz w panikę – nie jesteś w stanie usłyszeć tego głosu, albo jest tych głosów za dużo, i totalnie nie wiesz, czym się kierować.

Tak, to normalne, wszystko z Tobą w porządku.

Po prostu z intuicją nie można pracować tylko wtedy, gdy masz problem – gigant. Wtedy presja sprawia, że nie możesz się rozluźnić, a to jest kluczowe w kontakcie z naszym wnętrzem.

Dlatego kurs 21 dni z Intuicją jest świetnym rozwiązaniem – masz 21 dni, aby codziennie doświadczać połączenia z intuicją. Poznać jak to jest, co wtedy dzieje się z Twoim ciałem, jak się zachowuje umysł. Możesz doświadczyć, czy łatwiej Ci jest coś zobaczyć w wyobraźni czy poczuć w emocjach, czy może Ty dostajesz więcej informacji z ciała. Możesz nauczyć się tego bez presji, bez napięcia, że od razu trzeba rozwiązać jakiś problem. Masz czas przetrenować to na spokojnie.

Wiesz, relacja z własną intuicją, jest jak relacja z drugim człowiekiem. Jak nic się nie dzieje, to zawsze wydaje się, że wszystko jest w porządku. Dopiero gdy coś się wali, jest jakiś problem, to okazuje się, że w ogóle się nie rozumiemy i nie umiemy dogadać. Dlatego tę relację trzeba budować, gdy nie jesteś w stanie kryzysowym. Na spokojnie budować kanały komunikacji, aby polegać na sobie w każdych warunkach.

Myślisz, że może akurat Ty nie masz takich zdolności, że Ty nie jesteś w stanie dobrze usłyszeć intuicji?

Możesz, bo jesteś człowiekiem i jest w Tobie ta sfera duchowa.

Wiesz na świecie nie ma człowieka, który nie ma jakiejś ważnej części, ponieważ nie mógłby żyć. Na przykład człowiek bez płuc nie mógłby istnieć – a nawet jeśli istniał, to już nie jest żywy 🙂

Dlatego Ty już wszystko masz! Masz wszystko w sobie. Jesteś pełna jako człowiek, z genialnie funkcjonującym umysłem, emocjami, intuicją i ciałem. Trzeba tylko dokładnie przeczytać instrukcję obsługi.

Doświadczysz połączenia ze swoją intuicją i nauczysz się, jak wprowadzać te wskazówki w życie.

Zrobimy to razem. Teraz.

Wyobraź sobie jak wygląda Twoje życie, gdy z lekkością odbierasz komunikaty ze swojego wnętrza i na spokojnie podejmujesz najlepsze dla siebie decyzje w życiu.

Bierzesz głęboki oddech i czujesz, że już jesteś osobą na którą zawsze czekałaś.

Zapraszam Cię do kursu 21 dni z Intuicją

Co będziemy robić:

Tematy sesji

Tydzień pierwszy: rozbrajamy lęki i negatywne przekonania, budujemy pewność siebie

Tydzień drugi: przyglądamy się wszystkim sferom życia poprzez kontakt z energią siedmiu czakr

Tydzień trzeci: kontaktujemy się ze swoimi celami i marzeniami, kreujemy przyszłość

A co jeśli uważam, że będę potrzebowała więcej indywidualnej pomocy?

Przygotowałam dla Ciebie specjalny pakiet VIP z dodatkowymi sesjami czytania duszy i soul coachingu indywidualnie, jeśli pragniesz spotkać się ze mną osobiście. Zakupione sesje należy umówić mailowo ze mną i odbędą się w czasie 7 listopada – 9 grudnia 2022.

Ten program NIE JEST dla Ciebie jeśli:

Ten program JEST dla Ciebie jeśli:

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, co inni myślą o metodzie soul coaching:

„ Na sesję z Anią umówiłam się z ciekawości. Nigdy wcześniej nie słyszałam o soul coachingu i chciałam sprawdzić, czy ta metoda jest dla mnie odpowiednia. Po wstępnej rozmowie działy się cuda… Miałam świadomość pewnych rzeczy, ale dopiero po połączeniu z duszą zyskały one odpowiedniej mocy, zmieniły kontekst i wiele spraw się rozjaśniło. Dzięki Ani czułam się na tej drodze „do wnętrza” zrelaksowana i spokojna. Po dzisiejszej sesji czuję się dużo lżejsza i wiem nad czym muszę pracować. Z pewnością wrócę na kolejne połączenia z moją duszą! 🙂 „

Agata K.

„Sesja z Anią wyklarowała mi obraz mojego obecnego stanu i poszerzyła perspektywę, dzięki czemu mogę skupić się bardziej na swoich zasobach i potrzebach. Ania bardzo pewnie prowadzi do odpowiedzi, które kryją się w głębi serca, a także do bycia bliżej siebie – zobaczenia blokad, wsłuchania się w tęsknoty oraz potrzeby. Przewodnictwo Ani, spokojne i łagodne, pozwalana odnalezienie ważnych miejsc, zatrzymanie się i zobaczenie, co jest teraz dla mnie tak naprawdę istotne.”

Agnieszka P.

„Sesje soul coaching to prawdziwe połączenie nieba z ziemią. Jest to bardzo duchowe doświadczenie, ale też takie praktyczne. Po każdej sesji mam wyklarowany plan działania, aby zmieniać swoje życie w zgodzie z moim wewnętrznym głosem! Bardzo za to dziękuję.”

Malwina R.

Tu znajdziesz opinie klientek, po programie soul coaching:

„ Program 28 dni Soul Coaching zmienił moje ogólne stawianie do życia. Każdego dniu odkrywałam cząstki pancerza, które odpady jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Poczułam wolność i chęć do działania. Odkryłam jak wiele przekonań blokowało mnie w życiu i jakie to było dla mnie niekorzystne. Dzięki programowi nauczyłam się mieć czas tylko dla siebie, na rozmowę z własną Duszą. Zaczęłam też uważniej przyglądać się znakom jakie do mnie docierają z natury i ciała. To moja niesamowita transformacja, za którą jestem ogromnie wdzięczna.”

Ania K.

” 28-dniowy Program Soul Coaching ®u to dla mnie wielkie odkrycie. Dotychczas przeczytałam ogrom książek i nie wprowadziły one za dużo do mojego życia. A tu dostałam miesiąc intensywnej pracy nad sobą. Uczestniczyłam w standardowej terapii i nie wiem czy na takiej zwyklej terapii przepracowałabym tyle spraw, trudności, lękow i do tego tylko w miesiąc! Ogromne ilości merytorycznych materiałów, medytacje oraz w końcu podejście, że tak naprawdę nic nie muszę a to się dzieje… Dzięki przejściu programu odnalazłam nową ścieżkę kariery. To bezcenny program! „

Basia B.

” 28-dniowy program soul coaching przyniósł dużo zmian w moim życiu. Spojrzałam na siebie i całą swoją historię z innej perspektywy. Zamknęłam przeszłość. Zaobserwowałam różne swoje przekonania i schematy działania. Teraz czuję się wolna by móc wybierać to, co dla mnie najważniejsze. Wiele z ćwiczeń które poznałam w trakcie programu zagościły na stałe w moim życiu. To ogromne źródło pozytywnej energii i inspiracji. Polecam każdemu! „

Ola S.

Kim jestem

Nazywam się Anna Kincel i tworzę stronę SoulByAurora.com. Jestem soul coachką. Współpracuję z uduchowionymi kobietami, które chcą połączyć swą duchową wrażliwość z praktyczną stroną życia, aby prowadzone wewnętrznym głosem w zgodzie ze sobą budować życie marzeń.

Jako dziecko urodziłam się ze wspomnieniami jak to było być Duszą zanim przybyłam na Ziemię. Było to dla mnie bardzo traumatyczne doświadczenie i przez większość życia nie umiałam sobie z tym poradzić. Pragnęłam tylko wrócić do tego pięknego miejsca, bo zwykłe życie na ziemi wydawało się pozbawione miłości, aprobaty i sensu.

Na szczęście znalazłam swoje rozwiązanie, gdy zaczęłam zajmować się czytaniem duszy i soul coachingiem®. Postawiłam na regularny kontakt z intuicją i moja Dusza poprowadziła mnie do spełnionego życia na ziemi. Od osoby bardzo oderwanej od realności, zeszłam na ziemię i otwarłam się na naukę jak odnaleźć ziemskie szczęście dzięki podążaniu za głosem serca.

Teraz zawodowo zajmuję się „sprowadzaniem Nieba na Ziemię”. To obejmuje życie w lekkości, w kontakcie i przewodnictwie Duszy. A także uniewinnienie sukcesu, seksu i pieniędzy, aby w pełni doświadczyć ziemskiego szczęścia.

Skąd ten kurs?

Przychodzi do mnie wiele klientek indywidualnych i są zachwycone czytaniem duszy i sesjami soul coaching. Ale większość z nich mówi mi, że one tak ze mną to potrafią usłyszeć te różne informacje i to się wydaje takie jasne, ale jak zostają z tym same, to nagle nachodzą je lęki i wątpliwości. Mówią, że ja mam taki talent, ale one nie. A ja wiem, że każdy z nas to ma, tylko potrzeba praktyki. Sama od dwóch lat codziennie kontaktuję się z intuicją (przynajmniej półgodzinna sesja) i wiem, jakie mam efekty. Lata terapii i warsztatów rozwojowych nie dało mi tak wiele lekkości w życiu, uspokojenia systemu nerwowego, poczucia własnej wartości i miłości do siebie, a w końcu inspiracji i rozwoju własnej kreatywności. Poczułam w końcu odwagę i dostałam konkretne wskazówki, co zrobić ze swoim życiem, aby było szczęśliwe i wreszcie na moich warunkach.

Widzę po klientkach, które przechodzą ze mną proces przynajmniej paru sesji pod rząd, jak ich połaczenia z intuicją stają się coraz głębsze, swobodniejsze, po prostu jak się tego uczą. Jeśli one nawet po trzech sesjach już doświadczają postępu, to wierzę że w trzy tygodnie z codziennymi sesjami, jesteś w stanie nauczyć się bardzo dużo i ustabilizować swoją relację z intuicją.

Nie ukrywam, że jest to proces bardzo intensywny, ale tak naprawdę gdybyś Ty wzięła udział jedynie w 50% sesji (bo może coś wyskoczyć i nie będziesz miała czasu) to i tak jest to więcej niż normalnie w Twoim życiu. Jestem pewna, że doświadczysz zmian i zakończysz kurs na nowym poziomie świadomości. Wystarczy Twoja otwartość i zaangażowanie czasowe, jakie jesteś w stanie wygospodarować na teraz.

21 dni z Intuicją

Cena 797 zł

3 tygodnie z półgodzinnymi codziennymi sesjami soul coaching o 11.30

2 sesje pytań i odpowiedzi

Pakiet VIP

Cena 997 zł

Dodatkowo indywidualna sesja czytania Duszy (1,5h) (wartość 400 zł)

Dodatkowo indywidualna sesja soul coaching (45 min) (300 zł)

Start: 21 / 11 / 2022

Koniec: 11/ 12 / 2022

Czas trwania: 3 tygodnie (bez przerwy)

Gdzie: grupa na FB

Cena: 797 zł, pakiet VIP 997 zł (wystawiam faktury)