Dziękuję, że jesteś czytelniczką mojego newslettera ❤️

Przygotowałam dla Ciebie wyjątkowy prezent:

Kurs Kobieta Pełna Mocy

Tylko przez najbliższe 30 minut możesz kupić kurs po super cenie 67 zł!


Kurs nie jest w regularnej sprzedaży, to Twoja szansa, aby spotkać się ze swoją prawdziwą mocą, jeśli zdecydujesz się już teraz.

Wcześniej oferowałam go jako bonus do kursów online, ale chciałabym, żebyś również Ty miała okazję doświadczyć pełni swojej kobiecej mocy.

W tym kursie poznasz 3 główne powody,

dla których jako kobiety poddajemy swoją moc,

nie doceniamy jej lub po prostu nie używamy w pełni.

❤️ W pierwszym module opowiem Ci o tym, jak jesteśmy uczone oddawania naszej energii życiowej innym i funkcjonując z tego poziomu, nie możemy poświęcić pełnej uwagi sobie i budowaniu naszego upragnionego życia.

Doświadczysz również genialnego procesu wewnętrznego odzyskiwania własnej energii i zastanowisz się, jak byś się czuła i co byś o sobie myślała, jako osoba pełna swojej własnej mocy.

❤️ W drugim module poznasz energię złości z trochę innej strony i zrozumiesz dlaczego problemy z czuciem złości i jej blokowanie prowadzi do poczucia, które ma wiele kobiet – że nie wiedzą czego chcą.

W praktyce uwolnisz swoją wewnętrzną Lwicę i doświadczysz jaką ona ma klarowność w związku z tym czego pragnie i używa tej energii, by nakarmić siebie wewnętrznie i swoje marzenia, i z zabójczą dokładnością sięga po swoje.

❤️ W trzecim module zastanowimy się nad pokoleniowymi i kulturowymi przekazami, które wzmacniają w kobietach poczucie, że kobiecość jest gorsza, słabsza i powinna być uległa. Poczujesz jakie jeszcze przekonania trzymają Cię w tym miejscu, które ograbia kobiety z własnej sprawczości i dumy z bycia kobietą.

W procesie spotkania z wewnętrzną Boginią, poznasz swoją najmocniejszą blokadę, która teraz utrudnia Ci bycie w pełni swojej kobiecości i przetransformujesz ją na nowe pozytywne przekonanie.

Co dostajesz:

❤️ PDF z ćwiczeniami i pytaniami do lekcji i medytacji

❤️ Praktyczną medytację/wizualizację, która wykorzystując najnowszą wiedzę z zakresu funkcjonowania ludzkiego mózgu, kontaktuje Cię z własną podświadomością, intuicją i prawdziwą mocą, a Ty po prostu doświadczasz i zapisujesz informacje od prawdziwej siebie

❤️ 6 nagrań na platformie soundcloud – 3 lekcje i 3 medytacje/wizualizacje prowadzone (ok 20min każde nagranie)

❤️ dostęp od razu po zakupie – dostaniesz maila z linkiem do zalogowania się do kursu

❤️ dostęp na zawsze, więc możesz cały materiał przerabiać we własnym tempie i wracać do ulubionych nagrań

Jednorazowo ta śmiesznie niska cena, ponieważ patrzenie jak kobiety wzrastają w autentycznej pewności siebie jest moją pasją

Hej, tu Ania! Twoja soul coachka 🙂

Zapraszam Cię do Kursu:

Kobieta Pełna Mocy

Przygotowałam go dla Ciebie, abyś mogła doświadczyć więcej mocy, energetyczności i witalności w swoim życiu!
Jestem certyfikowaną soul coachką, praktykiem czytania duszy oraz trenerką metody EFT. Pracuję z kobietami nad odbudowaniem autentycznej pewności siebie, w zgodzie z twoją prawdziwą istotą i w równowadze energii kobiecej i męskiej.
Promuję podejście do życia z lekkością, przełamując paradygmat, że życie jest ciężkie – życie jest tym, co tworzymy dla siebie, słuchając swojego wewnętrznego głosu, kochając siebie bezwarunkowo i wierząc w siebie, w swoje piękno i talenty, bo jesteśmy tu, aby oferować je światu.

Pamiętaj! Jesteś właścicielką własnej energii i mocy - Ty już ją masz! Jednak czasami ona nie płynie, ponieważ jest zablokowana i nie skupiasz na niej swojej uwagi.

W trzech lekcjach przedstawię Ci 3 główne paradygmaty, przez które kobiety nie czują własnej mocy, tak jakby mogły i nie używają jej w pełni dla Siebie:

✴️ oddajemy energię ludziom i sytuacjom (z przeszłości i teraźniejszości), tylko dlatego, że myślimy, że tak trzeba
✴️ blokujemy energię własnej złości nauczone negatywnych i błędnych przekonań, że złość powoduje negatywne skutki i nie rozumiejąc, że to jest siła, która pcha nas w kierunku tego, czego naprawdę pragniemy
✴️ nie rozumiemy jak wielką mocą jest KOBIECOŚĆ, nauczone, że podstawą kobiecości jest słabość i uległość, że kobiecość jest gorsza i jeśli chcesz czegoś w życiu, to tylko męskość ma siłę przebicia

To nie więcej niż dwie latte z ciastkiem, niech Cię jednak nie zmyli ta niska cena - ten kurs to ogromna wartość

Poniżej możesz sprawdzić dokładną zawartość kursu:

Moduł 1: Energia życiowa

Moja energia to moja własność

✴️ sprawdzisz, gdzie zostawiasz najwięcej swojej energii (ludzie/sytuacje)
✴️ zobaczysz, jakby to było, gdybyś teraz miała do dyspozycji całą swoją energię
✴️ przejdziesz przez proces "odzyskiwania własnej energii"
✴️ dostaniesz wglądy, jak możesz bardziej doenergetyzować siebie

Moduł 2: Energia złości

Jeśli jestem Lwicą, nie zaspokoi mnie nawet szampan i truskawki

✴️ zobaczysz jak przejawia się Twoja „grzeczna dziewczynka” czyli aspekt zablokowanej złości
✴️ zauważysz, jak umiesz wykorzystywać energię złości w trudnych sytuacjach (bycie wojowniczką), ale nie dla zwiększenia radości w życiu
✴️ skontaktujesz się ze swoją "wewnętrzną lwicą" w procesie prowadzonej wizualizacji
✴️ poczujesz w jakich obszarach Twojego życia chcesz czegoś więcej i jakie pragnienia pozostają niewyrażone

Moduł 3: Energia kobiecości

Kobiecość jest silna, ważna i równa

✴️ poczujesz jakie są Twoje aktualne przekonania na temat słabości lub uległości kobiet
✴️ sprawdzisz swoje wyobrażenie świata, gdzie kobiecość jest uwielbiana i silna oraz w partnerstwie z męskością
✴️ przejdziesz przez proces "Uzdrawiania kobiecej mocy"
✴️ przetransformujesz swoją główną blokadę i nasycisz się nową silną osobistą energią

Zobacz co o kursie mówią moje klientki:

„Trudno mi uwierzyć, jak dużo energii mi „wyciekało” tyle czasu i jak jesteśmy uczone nie zwracania na siebie uwagi, teraz jestem nastawiona już tylko na siebie – pozytywny egoizm górą!”

Joasia

„To nie pierwsze moje spotkanie z zablokowaną złością, i szczerze nie wiem ile jeszcze tego siedzi we mnie. Chciałabym aby moje córki mogły łatwiej wyrażać zarówno złość jak i prawdziwe swoje pragnienia.”

Magdalena

„Całe życie starałam się pokazać, ze nie jestem gorsza od mężczyzn… czemu my kobiety w ogóle musimy to robić? I wiem, że to wcale nie małe poczucie własnej wartości czy słabość charakteru, ale niestety byłam tak nauczona.”

Alka