Soul By Aurora
Menu

28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHING® ON-LINE

Odkryj swoje autentyczne ja

„Zaufaj sobie i odważ się na zmiany”

Nieważne jak wspaniały jest Twój sukces zewnętrzny, w środku możesz wciąż czuć, że czegoś Ci brakuje w życiu.

28-dniowy program Soul Coaching®u otwiera drzwi do źródła Twojej duchowej mocy i pomaga Ci rozpoznać sens Twojego życia oraz docenić jego unikalność. Umożliwia ci uczciwie i szczerze spojrzeć na swoje życie, stawić czoła strachowi, uwolnić negatywne wzorce, obudzić motywację i odważnie i z radością wkroczyć w przyszłość. W momencie, kiedy podejmujesz decyzję o uczestniczeniu w tym programie, życie zaczyna układać się w niezwykły, wręcz magiczny sposób.

Zadeklaruj, że jesteś gotowa, by poświęcić jeden miesiąc z życia na odkrycie swojego autentycznego wnętrza, a Wszechświat z miłością odpowie na Twoją deklarację. Synchroniczne zdarzenia i „przypadkowe” spotkania jeszcze częściej wypełnią Twój kalendarz.

Kiedy po raz pierwszy spotkałam się z Duszą, w swoim życiu przechodziłam przez trudne doświadczenia. Teoretycznie wszystko było w porządku w moim życiu zawodowym i prywatnym, ale ja czułam się wypalona, straciłam poczucie jakiegokolwiek sensu, funkcjonowałam jak automat. Miałam ułożone życie, ale zamiast się tym cieszyć, miałam poczucie jakby to życie się już skończyło i nic nowego nie miało mnie nigdy spotkać. Czułam wewnętrzny ból i tęsknotę. Gdy mówiłam o tym bliskim, spotykałam się z niezrozumieniem. Chyba uważali, że przesadzam. Mówili, że to minie, że w sumie wszystko jest ok i pytali, czego ja jeszcze chce.

Kontakt z Duszą okazał się dla mnie zbawienny. W swoim wnętrzu czułam, że jest coś więcej, że można żyć naprawdę w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Dzięki temu programowi naprawdę zaufałam sobie. Przestałam ignorować to męczące wewnętrzne poczucie pustki, posłuchałam głosu serca i odważyłam się na ogromne zmiany w moim życiu.

Kiedy sama spotkasz się ze swoją Duszą w tym niezwykle transformującym programie skontaktujesz się ze swoim wnętrzem, swoimi prawdziwymi potrzebami, z tym kim jesteś i czego naprawdę chcesz. Uwierzysz, że zmiany są możliwe i odważysz się działać!

Czym jest 28-dniowy Program Soul Coachingu®?

Soul Coaching® to transformacyjna duchowa podróż podzielona na cztery tygodniowe etapy. Każdy tydzień jest poświęcony jednemu żywiołowi: Powietrzu, Wodzie, Ogniu i Ziemi, ponieważ nasze wspomnienia, przekonania i emocje, są w jakiś tajemniczy i organiczny sposób powiązane z żywiołami natury. Uruchomienie żywiołów wewnątrz ciebie zaktywuje kwadranty twojej duszy.

Przysłowie z Indii głosi, że każdy z nas jest domem z czterema pokojami: mentalnym, emocjonalnym, fizycznym i duchowym. Jeśli codziennie nie odwiedzimy każdego z nich, nie jesteśmy całością. Żywioły są pełnymi mocy narzędziami, które umożliwiają nam wejście do każdego z tych pokoi.

W programie połączysz się ze swoją Duszą i zaufasz swojej wewnętrznej sile i intuicji. Poznasz siebie lepiej i uporządkujesz swoje życie zgodnie z Twoimi prawdziwymi wartościami. Nawiążesz głęboki kontakt ze swoim wnętrzem i odkryjesz jak wspaniale jest być naprawdę sobą. W zależności od tego w jakim miejscu teraz jesteś, program pomoże Ci zaplanować zmiany by wreszcie żyć tak jak zawsze pragnęłaś, lub jeśli jesteś właśnie w procesie transformacji życia, dostaniesz ogromne wsparcie oraz inspiracje, aby wszystko przebiegło w zgodzie z Twoją prawdziwą istotą.

Zapraszam Cię do spotkania z sobą i pięknem Twojej duszy w programie, dzięki któremu dziesiątki tysięcy osób na całym świecie dokonały głębokich transformacji w swoim życiu. Czuję się zaszczycona, że będę mogła do dla Ciebie prowadzić.

Program uruchamia w Tobie moc żywiołów. Jakich bezcennych transformacji doświadczysz dzięki nim?

W Tygodniu Powietrza

Dokonasz ewaluacji swojego życia.

Usuniesz bałagan (jeśli tego nie kochasz lub nie używasz, pozbądź się tego).

Podejmiesz wzmacniające zobowiązania.

Zrobisz rzeczy, z którymi długo zwlekałaś i stworzysz plan ich realizacji.

Zorganizujesz przestrzeń w swoim domu i biurze.

Zbadasz swoje fundamentalne przekonania.

Będziesz świadomie oddychać.

Będziesz zauważasz dźwięki w swoim otoczeniu/słuchać inspirującej muzyki.

Będziesz śpiewać/krzyczeć/używać głosu.

Będziesz komunikować innym swoją prawdę.

W Tygodniu Wody

Zbadasz swoje życie emocjonalne i ocenisz swoje związki.

Wysprzątasz swój dom, biuro, samochód.

Będziesz komunikować się z poziomu serca i wyrażać szczególnie te sprawy, których do tej pory nie miałaś odwagi powiedzieć.

Zachęcisz swoje wewnętrzne dziecko do zabawy.

Zbadasz kwestie ze swojego dzieciństwa.

Będziesz eksplorować swoje sny i podążać za intuicją.

Będziesz się kąpać, brać prysznic, zanurzać w wodzie świadomie, po to, by oczyszczać swoje ciało.

Będziesz biegać w deszczu, tarzać się w śniegu, skakać do jeziora i doświadczać ducha wody.

W Tygodniu Ognia

Pogłębisz swoją wiarę i moc.

Uwolnisz się od swoich obaw i lęków.

Będziesz medytować ze swoim wewnętrznym światłem.

Będziesz wsłuchiwać się w swoją wewnętrzną mądrość.

Odkryjesz nowe perspektywy i kierunki w swoim życiu. Zmienisz swoją rutynę i nawyki.

Podejmiesz wyzwania. Rozciągniesz swoją strefę komfortu.

Pobudzisz swoją kreatywność.

Sięgniesz po swoich duchowych sojuszników.

Stawisz czoła swojemu cieniowi.

Zbadasz swoje lęki.

Obudzisz swoją radość i będziesz się bawić!

W Tygodniu Ziemi

Dokonasz ewaluacji swojego zdrowia.

Pogłębisz swoje połączenie z ciałem i porozmawiasz z nim.

Zadbasz o swoje zdrowie.

Zbadasz jakość swojego pożywienia, którym się karmisz na co dzień.

Dokonasz detoksykacji swojego ciała. Zrozumiesz, jak wykorzystywać fizjologię swojego ciała, by podnieść swoją energię na zawołanie.

Nauczysz się odpoczywać i regenerować.

Stworzysz dom dla swojej duszy.

Zjednoczysz się mocniej z naturą.

Stworzysz wspaniałą przyszłość i podejmiesz działania w celu jej realizacji.

Otworzysz swoje serce.

Jeżeli czujesz się przyciągana przez ten program, to znak, że Twoja dusza chce spotkać się z Tobą.

W jaki sposób będziemy pracować w 28-dniowym Programie Soul Coaching®?

Spotkamy się na 6 webinarach:

Jeśli nie możesz być na którymś z webinarów, to program też działa! Dodatkowo, każde spotkanie jest nagrane, więc możesz je odsłuchać w dowolnym dla Ciebie terminie.

Najważniejsza jest Twoja codzienna indywidualna praca z nagraniami wizualizacji do wysłuchania każdego dnia (na mp3) i zadaniami, które otrzymasz ode mnie począwszy od 15 listopada przez kolejne 28 dni każdego dnia na twój adres mailowy.

Natomiast na naszych wspólnych spotkaniach będziemy przeprowadzać głębokie procesy, których działanie jest wzmocnione przez energię grupy. Praca w grupie jest nieoceniona!

Wszystko, co się wydarza, w trakcie tych 28 dni, jest częścią procesu … (nawet, gdy tak nie wygląda)

Wszechświat szepcze do ciebie w każdym momencie. Poranny wiatr niesie ci komunikaty płynące od Twojej Duszy. Przekaz mądrości kryje się w krakaniu wrony za oknem, czy w grzmotach popołudniowej burzy. Nawet zwykłe, codzienne zdarzenia z twojego życia zawierają wiadomości płynące z twojego wnętrza. Jednak twój umysł jest często zbyt przepełniony, by je odebrać. Natomiast, gdy podejmiesz zobowiązanie, aby wyruszyć w tę podróż, której celem jest usłyszenie przekazów duszy, niezwykłe okoliczności zaczną wypełniać twoje życie. Kiedy opróżnisz swój umysł, zaczniesz swoją duszę „słyszeć” głośno i wyraźnie.

To nie jest klasyczny rozwojowy program on-line. Celem tego programu jest połączenie Twojego zewnętrznego życia z Twoim życiem wewnętrznym. Pomoże ci on usunąć mentalny, emocjonalny, duchowy i fizyczny bałagan, tak byś mogła usłyszeć podpowiedzi płynące z własnego wnętrza. Ułatwi również głębokie zaufanie sobie i swojej intuicji oraz przeprowadzenie zmian w swoim życiu zgodnie z tym kim naprawdę jesteś i czego naprawdę dla siebie pragniesz.

Co otrzymujesz w programie?

I o wiele więcej. 

A zatem gotowa, by zaufać swojemu wewnętrznemu głosowi? 

Gotowa na zmiany, których tak pragniesz?

Zresztą zobacz sama, który pakiet będzie najlepszy dla Ciebie!

PAKIET:
ZANURZAM SIĘ W SOBIE

Inwestycja: 637 zł

PAKIET:
CZAS NA PRZEŁOM

Inwestycja: 1027 zł

Oferta ograniczona

PAKIET:
TOTALNA TRANSFORMACJA

Inwestycja: 1297 zł

Oferta ograniczona

Jeśli chcesz wziąć udział w programie, to wyślij formularz zgłoszeniowy. Otrzymasz potwierdzenie udziału w programie mailem.

Formularz zgłoszeniowy

  Wybieram pakiet

  To nie przypadek, że tu jesteś. Przecież Twoja Dusza komunikuje się z Tobą nieustannie. Delikatnie pcha Cię w kierunku zmian ku życiu którego z całego serca pragniesz.

  Kiedy w tym programie pozbędziesz się mentalnych, emocjonalnych, duchowych i fizycznych śmieci doznasz głębokiego uwolnienia i pogodzenia z tym kim naprawdę jesteś. Zaufasz sobie i ruszysz do przodu!

  „Bez względu na to, co potrafisz zrobić lub tylko marzysz, że potrafisz, rozpocznij to.

  Śmiałość ma w sobie geniusz, moc i magię. Zacznij już teraz.” – Johann Wolfgang von Goethe

  Anna Kincel Certyfikowany Soul Coach

  PS Praca na poziomie Duszy jest niezwykle subtelna i jednocześnie głęboka. Nie wahaj się! Nie żyj obok siebie patrząc na swoje życie przez szybę. Daj szansę sobie, a Twoja Dusza delikatnie poprowadzi cię ku prawdziwemu spełnieniu.

  Potrzebujesz wiedzieć więcej? Przeczytaj najczęstsze pytania:

  W jaki sposób mogę wpasować ten program w moje, pełne obowiązków, życie?
  Czy dostaję ograniczony czasowo dostęp do programu?
  Nie wiem, czy dam radę przerabiać codzienne lekcje.
  Nie wiem czy będę mogła być na każdym webinarze. Co wtedy?
  Przeszłam już przez program. Czy jest sens go powtarzać?
  Ten program NIE JEST dla Ciebie jeśli:
  Ten program JEST dla Ciebie jeśli:

  Zobacz co o udziale w programie napisali inni:

  “Program 28 dni Soul Coaching® zmienił moje ogólne nastawienie do życia. Każdego dnia odkrywałam cząstki pancerza, które odpady jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Poczułam wolność i chęć do działania. Odkryłam jak wiele przekonań blokowało mnie w życiu i jakie to było dla mnie niekorzystne. Dzięki programowi nauczyłam się mieć czas tylko dla siebie, na rozmowę z własną Duszą. Zaczęłam też uważniej przyglądać się znakom jakie do mnie docierają z natury i ciała. To moja niesamowita transformacja, za którą jestem ogromnie wdzięczna.”
  Aleksandra S.

  “28-dniowy Program Soul Coaching® to dla mnie wielkie odkrycie. Dotychczas przeczytałam ogrom książek i nie wprowadziły one za dużo do mojego życia. A tu dostałam miesiąc intensywnej pracy nad sobą. Uczestniczyłam w standardowej terapii i nie wiem czy na takiej zwykłej terapii przepracowałabym tyle spraw, trudności, lęków i do tego tylko w miesiąc! Ogromne ilości merytorycznych materiałów, medytacje oraz w końcu podejście, że tak naprawdę nic nie muszę, a to się dzieje… Dzięki przejściu programu odnalazłam nową ścieżkę kariery. To bezcenny program!”

  Basia B.

  “Podróż w programie z Anią był cudownym doświadczeniem. Sam program dał mi wiele możliwości spojrzenia na siebie z różnych perspektyw, a Ania stworzyła do tego cudowną i bezpieczną przestrzeń. Cudowny głos Ani na zawsze zostanie w moim sercu. Polecam każdemu takie doświadczenie.”

  Basia F.