Soul By Aurora

Sesje indywidualne Soul Coaching®

Soul coaching® różni się zarówno od terapii jak i klasycznego coachingu. Słowo „coaching” odnosi się do metody nakierowywania sportowców, by osiągali lepsze rezultaty i dążyli do perfekcji. Ten sam model został przyjęty w tradycyjnym life coachingu, który motywuje i popycha klientów, by osiągnęli wyższy poziom doskonałości. Te techniki zostały również wprowadzone do nowoczesnych biznesów, aby udoskonalać metody motywacyjne i zmierzać do większej produktywności.

Jednak ciągła pogoń za osiąganiem kolejnych celów może prowadzić do pewnego rodzaju „zmęczenia duszy”. Dlatego Soul Coaching® opiera się na doświadczeniu połączenia ze swoją duszą oraz łączności z wewnętrznymi stanami: intuicji, tajemnicy i cudu. Soul coach asystuje klientowi w znalezieniu swoich własnych odpowiedzi oraz inspiruje do spełniania marzeń, które wypływają na powierzchnię w rezultacie nawiązania bliskiej relacji z samym sobą.

Sesja Soul Coaching®u ma strukturę opartą na tradycyjnym coachingu. Również rozmawiamy o tym czego oczekuje klient w wyniku sesji, a także podsumowujemy wspólną pracę i klient określa jakie kroki chce podjąć na co dzień, aby jego życie zmieniało się w pożądanym kierunku. Jednak główną częścią sesji jest kontakt z własnym wnętrzem. Soul coach prowadzi klienta w tym procesie używając różnych narzędzi takich jak relaksacja, medytacja, prowadzona wizualizacja, praca z kartami lub Podróż Duszy.

Umów się na bezpłatną konsultację wstępną

tel.: 722 398 686

Mail: soulbyaurora@gmail.com

Umów się na sesję

Cena sesji: 250 zł za 45 minut

Dla pakietów (płatność z góry, sesje do wykorzystania w ustalonym wspólnie terminie), cena ustalana indywidualnie

 

„ Na sesję z Anią umówiłam się z ciekawości. Nigdy wcześniej nie słyszałam o soul coachingu i chciałam sprawdzić, czy ta metoda jest dla mnie odpowiednia. Po wstępnej rozmowie działy się cuda… Miałam świadomość pewnych rzeczy, ale dopiero po połączeniu z duszą zyskały one odpowiedniej mocy, zmieniły kontekst i wiele spraw się rozjaśniło. Dzięki Ani czułam się na tej drodze “do wnętrza” zrelaksowana i spokojna. Po dzisiejszej sesji czuję się dużo lżejsza i wiem nad czym muszę pracować. Z pewnością wrócę na kolejne połączenia z moją duszą! 🙂 “

Agata K.
“Sesja z Anią wyklarowała mi obraz mojego obecnego stanu i poszerzyła perspektywę, dzięki czemu mogę skupić się bardziej na swoich zasobach i potrzebach. Ania bardzo pewnie prowadzi do odpowiedzi, które kryją się w głębi serca, a także do bycia bliżej siebie – zobaczenia blokad, wsłuchania się w tęsknoty oraz potrzeby. Przewodnictwo Ani, spokojne i łagodne, pozwalana odnalezienie ważnych miejsc, zatrzymanie się i zobaczenie, co jest teraz dla mnie tak naprawdę istotne.”
Agnieszka P.

“Sesje soul coaching to prawdziwe połączenie nieba z ziemią. Jest to bardzo duchowe doświadczenie, ale też takie praktyczne. Po każdej sesji mam wyklarowany plan działania, aby zmieniać swoje życie w zgodzie z moim wewnętrznym głosem! Bardzo za to dziękuję.”

Malwina R.