Soul By Aurora

Warsztaty

Kobiecość wspierana przez męskość

W moim życiu najważniejsze dla mnie było poczucie sensu i poczucie bycia pełnią. Gdy odkryłam Soul Coaching zaczęłam uczyć się jak żyć, aby czuć się cała i respektować potrzeby umysłu, emocji, duszy i ciała. Wtedy dostałam komunikat ze swojego wnętrza, że na świecie istnieją dwie energie, które potrzebują być w równowadze, abyśmy mogli żyć dobrze i szczęśliwie.

Te energie to kobiecość i męskość.

Dusza nie ma płci, ale my jako ludzie ulegamy wpływom kobiecości i męskości. Te energie działają nie tylko w sferze seksualnej, jak nam się czasami wydaje, ale działają w naszym życiu na wszystkich możliwych poziomach. To jest podstawowa energia życiowa, która wszystko pcha do przodu.

Czasami potocznie używa się stwierdzenia „wojna płci” i rzeczywiście może to tak wyglądać, jakby kobiecość i męskość walczyły ze sobą, ścierały się. Są połączone ze sobą jak dwa magnesy, które się jednocześnie odpychają, ale też przyciągają z ogromną siłą.

W każdej z nas są obecne te dwie energie. Możemy sobie wyobrazić, że istnieją w nas Wewnętrzna Kobieta i Wewnętrzny Mężczyzna. Często jest to źródłem wewnętrznego konfliktu, ponieważ nosimy w sobie różne stereotypy dotyczące ról społecznych, przekonania wyuczone w domu rodzinnym. Wpływ na nas mają różne ważne postacie kobiet i mężczyzn, których spotkaliśmy przez całe życie.

Czasami kobietom jest trudno pogodzić się z własną kobiecością, z powodu wielu krzywdzących przekonań i zranień. A co jeśli do tego dojdzie jeszcze wewnętrzny mężczyzna?

Dla mnie odpowiedzią było zasłyszane zdanie, że aby kobieta mogła w pełni cieszyć się swoją kobiecością, potrzebuje poznać swoje dwie części – Wewnętrzną Kobietę i Wewnętrznego Mężczyznę, a następnie dostrzec jak się dopełniają i jednoczą.

Kobiecość wspierana przez Męskość jest silna i spontaniczna, wie, że zawsze znajdzie potrzebne zasoby i odpowiedzi w samej sobie, ponieważ czerpie z Pełni.

Zapraszam na warsztaty „Kobiecość wspierana przez męskość”, na których:

Na warsztacie pracujemy metodą Soul Coaching®, posługujemy się swoją wewnętrzną mądrością, intuicją, symbolem, afirmacją. Ale przede wszystkim skupimy się na Tu i Teraz, aby efektem tej pracy było więcej harmonii doświadczanej w codziennym życiu.

Najbliższe terminy

Kolaż Duszy

Warsztat tworzenia kolażu duszy przypomina trochę tworzenie mapy marzeń. Polega na naklejaniu różnych wycinków z gazet, kolorowych papierów lub zdjęć na duży kawałek brystolu. Jednak cały proces różni się od tradycyjnej mapy marzeń, gdzie próbujemy stworzyć tablicę lub obraz z wszystkim czego pragniemy lub co chcemy zamanifestować we własnym życiu.

Tworzenie kolażu duszy to bardzo intuicyjny proces. Kolaż może być tworzony z różną intencją (np.: zdrowie, związki, praca itd.). Zalecane jest by sam proces wycinania fragmentów zdjęć lub tekstów z gazet i naklejania ich był w miarę krótki. To nie ma być arcydzieło i nie chodzi o to, żeby powstający obraz był bardzo piękny lub żebyśmy znaleźli dokładnie to, co chcemy dostać. Lepiej jest w naturalny, intuicyjny sposób, można powiedzieć na „chybił trafił”, poprzyklejali to, co na pierwszy rzut oka nas jakoś przyciągnęło. Samo tworzenie kolażu to tylko początek procesu, trwa około 30 minut.

Później następuje interpretacja kolażu metodą „ Dziewięciu domów” i to jest kluczowa część warsztatu. Trwa około 3 godzin. Staramy się używając technik soul coachingu odczytać ukryty przekaz od naszej podświadomości analizując wykonany kolaż duszy. Dzielimy kolaż na 9 części, z których każda odpowiada  innemu aspektowi dotyczącemu tematu naszej pracy. W trakcie dostajemy informacje na temat naszej prawdziwej intencji, czego naprawdę chcemy, co nas wspiera lub jakie są blokady, co jest naszą prawdziwą esencją, jakie działania powinniśmy podjąć a także jakie są przyszłe możliwości związane z tematem naszego kolażu.

Zapraszam na warsztat „Kolaż Duszy”, na których:

Na warsztacie pracujemy metodą Soul Coaching®, posługujemy się swoją wewnętrzną mądrością, intuicją, symbolem, afirmacją. Ale przede wszystkim skupimy się na Tu i Teraz, aby efektem tej pracy było więcej harmonii doświadczanej w codziennym życiu.

Najbliższe terminy