WEBINAR

KIERUJ SIĘ INTUICJĄ

POMIMO LĘKÓW I WĄTPLIWOŚCI

3 sekrety jak podsycać wewnętrzny ogień intuicji i inspiracji, aby lęki nas nie blokowały w działaniu

Pamiętaj, aby po zapisie KONIECZNIE potwierdzić swojego maila!

W czasie webinaru

🔥 dostaniesz konkretne informacje jak usłyszeć głos intuicji

🔥 dowiesz się do czego służą nasze lęki i na co wskazują

🔥 otrzymasz praktyczne wskazówki jak pracować z intuicją i lękiem, aby to intuicja była głównodowodzącym w Twoim życiu

🔥 dowiesz się jak nie rezygnować z podążania za głosem serca, nawet pomimo różnych wątpliwości

Przedstawię Ci również metodę pracy z przekonaniami na temat lęku i razem przetransformujemy jedno z Twoich kluczowych blokujących przekonań.

Wreszcie przejdziemy wspólnie przez proces kontaktu z Wewnętrznym Przewodnikiem Twojej Intuicji. W czasie tej mini sesji poczujesz to wewnętrzne prowadzenie i dowiesz się, co teraz najbardziej wspiera rozwój Twojej intuicji. Dostaniesz wskazówki na czym się skupić, aby wewnętrzny ogień płonął coraz mocniej.

Webinar potrwa ok 2 godziny. Na końcu będzie sesja pytań i odpowiedzi.

Kim jestem

Nazywam się Anna Kincel i tworzę stronę SoulByAurora.com. Jestem soul coachką. Współpracuję z uduchowionymi kobietami, które chcą połączyć swą duchową wrażliwość z praktyczną stroną życia, aby prowadzone wewnętrznym głosem w zgodzie ze sobą budować życie marzeń.

Jako dziecko urodziłam się ze wspomnieniami jak to było być Duszą zanim przybyłam na Ziemię. Było to dla mnie bardzo traumatyczne doświadczenie i przez większość życia nie umiałam sobie z tym poradzić. Pragnęłam tylko wrócić do tego pięknego miejsca, bo zwykłe życie na ziemi wydawało się pozbawione miłości, aprobaty i sensu.

Na szczęście znalazłam swoje rozwiązanie, gdy zaczęłam zajmować się czytaniem duszy i soul coachingiem®. Postawiłam na regularny kontakt z intuicją i moja Dusza poprowadziła mnie do spełnionego życia na ziemi. Od osoby bardzo oderwanej od realności, zeszłam na ziemię i otwarłam się na naukę jak odnaleźć ziemskie szczęście dzięki podążaniu za głosem serca.

Teraz zawodowo zajmuję się „sprowadzaniem Nieba na Ziemię”. To obejmuje życie w lekkości, w kontakcie i przewodnictwie Duszy. A także uniewinnienie sukcesu, seksu i pieniędzy, aby w pełni doświadczyć ziemskiego szczęścia.

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARZE

KIERUJ SIĘ INTUICJĄ

POMIMO LĘKÓW I WĄTPLIWOŚCI

3 sekrety jak podsycać wewnętrzny ogień intuicji i inspiracji, aby lęki nas nie blokowały w działaniu

I dowiedz się, jak postawić intuicję na pierwszym miejscu, a lęki na właściwym miejscu.